Menu

Yozgat Mobese Kameraları Canlı Seyret

Yozgat mobese kazaları izle

Yozgat Mobese Canlı İzle

Yozgat şehrinizde bulunan mobese kameraları ile şehrin farklı yerlerini izlemek istiyorsanız doğru sitedesiniz. İstediğiniz şehrin mobese kameralarını sayfamızdan izleyebilirsiniz. İzlemek istediğiniz şehrin linkine tıklayın ve o şehirde bulunan mobese kameralarının kaydını izleyin.

Yapmanız gereken linke tıklamaktır. Şehirde bulunan, farklı yerlerin mobese kameraları ile şehri canlı bir şekilde izleyin. Mobese kameraları şehir merkezleri ve belirli kavşaklara yerleştirilen, şehrin güvenliği ve kontrolü için gerekli olan kameralardır. Siz de bu mobese kameralarını izlemek istiyorsanız tıklamanız yeterlidir. Her şehre ait mobese canlı izle linki bulunmaktadır.

Eğer şehrinize ait halka açık mobese kamerası yok ise uydu görüntüsü veya kayıt altına alınan trafik kazalarının videolarını izleyebilirsiniz. Yozgat mobese kameralarını canlı izle ile sizde şehriniz de bulunan kameralardan an ve an şehir merkezi ve kavşaklarda ki trafik durumunu görebilirsiniz. Yozgat il merkezinde bulunan mobese kameralarını izlemek için linke tıklamanız yeterlidir. Mobese kameraları emniyet genel müdürlüğü tarafından takıldığı için canlı yayınları gizli tutulma ihtimali vardır.

Yozgat Belediye Önü Canlı Mobese Kamerası ve Şehrin farklı noktalarındaki kameraları izlemek için buraya http://yozgat.bel.tr/45-yozgat-canli-yayin.html tıklayın.

Yozgat Mobese Kameraları Tarafından Kayıt Altına Alınmış Trafik Kaza Görüntüleri

Maalesef Yozgat’ın Akdağmadeni, Aydıncık, Boğazlıyan, Çandır, Çayıralan, Çekerek, Kadışehri, Saraykent, Sarıkaya, Sorgun, Şefaatli, Yenifakılı ve Yerköy ilçelerinde halihazırda kamuya açık canlı mobese izleme sistemi bulunmamaktadır. Yakın zamanda belediyeler tarafından böyle bir hizmet halka açılırsa buradan siz değerli ziyaretçilerimiz ile paylaşacağız.

Söz sizde sizce Yozgat ilçelerinde canlı mobese kamera görüntüleri halka açık olarak hizmet sunmalı mı ? yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz.

One Response
  1. mesut 8 Şubat 2016 / Cevapla

Yorum yapmayı unutmayın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir