Menu

Van Mobese Kameraları Canlı Seyret

Van trafik kameraları izle

Van Mobese Canlı izle ;

Mobeseler ile artık günlük hayatımızda yapılan birçok şey kayıt altına alınıyor. Canlı bir şekilde an ve an izlenebiliyor. Şehrin farklı noktalarına yerleştirilen kameralar birçok olaya ışık tutarken aynı zamanında farklı olayları da kayıt altına alıyor. Suç oranlarını büyük ölçüde düşüren bu sistem sayesinde insanlar kendilerini daha güvende hissediyor.

Van mobese kameralarını canlı izlemek için sizde linke tıklayabilirsiniz. Ülkemizde bulunan birçok şehirdeki mobese kameralarını canlı olarak izlemek için sizde tıklayın. Sitemizde birçok şehrin mobese kameralarının canlı yayını bulunmaktadır. İstediğiniz şehri seçin ve ister şehir meydanı ister kavşaklarda olan olayları canlı bir şekilde an ve ab izleyin.

Van mobese kameraları canlı izle ile sizde Van şehrinde ki mobeseleri canlı olarak izleyin. Eğer halka açık mobese bulunmuyor ise mobeseye takılan ve emniyet tarafından yayınlanan kaza anlarını ve kayıtlarını izleyebilirsiniz. İstediğiniz şehre göre tercihinizi yaparak canlı mobese izleyin. Van mobese kameraları ile çarşı meydanı ve şehir giriş çıkışlarına bakabilirsiniz.

Sizler için Van mobese kameralarına takılan bazı kaza görüntülerini derledik. Aşağıdaki video’dan bu görüntüleri izleyebilirsiniz. 

Van Mobese Trafik Kaza Anları Video

Maalesef Van ve Bahçesaray, Başkale, Çaldıran, Çatak, Edremit, Erciş, Gevaş, Gürpınar, Muradiye, Özalp, Saray ilçelerinde henüz halka açık canlı mobese kamera izleme sistemi bulunmamaktadır. İlerleyen zamanda bu uygulama kamuya açılırsa sayfamızda yer alacaktır.

Sizce Van şehrimize mobese kameraları canlı izleme sistemi kurulmalı mı ? söz sizde yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz.

Yorum yapmayı unutmayın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir