Menu

Tokat Mobese Kameraları Canlı İzle

Tokat Kameraları izle

Tokat Mobese Canlı İzle

Türkiye’de kullanımına 2007 yılında başlanan ve Kent Güvenlik Sistemleri olarak tüm il ve ilçe merkezlerindeki halkın can ve mal güvenliğini sağlamakla yükümlü olan Mobil Elektronik Sistem Entegrasyonları her geçen yıl artan bir kullanım alanına sahip olmaya devam etmektedir. Gittikçe yaygınlaşan bir güvenlik sistemi haline gelen MOBESE kameralar toplumda huzurlu ve güvenli bir ortam sağlamak adına oldukça tercih edilmektedir. Özellikle trafik kazaları ve ihlallerinin kısa sürede tespitinin yapılıp güvenlik ve yardım ekiplerinin olay yerine en hızlı şekilde ulaşımını sağlayan bu sistemle beraber toplumun bu konulardaki farkındalığının da arttırılması amaçlanmıştır.

Tokat ilinde ve bazı ilçe merkezlerinde de yeni yeni yaygınlaşmaya başlayan Mobese kamerası kullanımı kentin pek çok noktasında bulunan hareketli ve hareketsiz kameralardan oluşmaktadır. bu kameralardan hareketli olanları 360 derece dönebilme özelliğine sahip olup 250 – 300 metre görüş mesafesine de sahip olabilmektedir. Kent genelinde en kalabalık meydanlara konuşlandırılmış olan bu sistem için henüz çok net olarak Tokat Mobese Kameraları Canlı İzle seçeneği çok mümkün olmayıp ilerleyen yıllarda bu olanağın daha mümkün olması beklenmektedir.

Tokat ve Almus, Artova, Başçiftlik, Erbaa, Niksar, Pazar, Reşadiye, Sulusaray, Turhal, Yeşilyurt, Zile ilçelerinde henüz kamuya açık canlı mobese kamera izleme sistemi bulunmamaktadır. İlerleyen tarihte bu hizmet halka açık canlı yayın olarak yayınlanırsa sitemize ekleyeceğiz.

Tokat mobese kameraları trafik kaza görüntüleri video

Söz sizde sizce Tokat mobese kamera yayınları canlı olarak halka açılmalı mı ? yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz.

Yorum yapmayı unutmayın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir