Menu

Siirt Mobese Kameraları Canlı İzle

Siirt Mobese Canlı İzle

Siirt mobese kamerası canlı yayın izle

Türkiye’de kurulumuna ve kullanımına 2007 yılında başlanan ve kent güvenlik sistemleri olarak da bilinen Mobil Elektronik Sistem Entegrasyonu olan MOBESE sisteminin kentlerin can ve mal sağlığının korunmasında büyük rol oynadığı savunulmaktadır. Pek çok il ve ilçe merkezlerinde kullanımı gittikçe artan MOBESE kameralarının özellikle trafik kazaları ve ihlallerinin tespit edilmesinde ve bunların tekrar gerçekleşmesini önlemek adına etkili tedbirler alınabilmesini sağlamada büyük katkılarda bulunacağına inanılmaktadır. Özellikle emniyet teşkilatlarının suç ve suçlu ile mücadelede yaygın olarak kullanmayı tercih ettiği bu sistemlerin toplumda da büyük farkındalıklar yaratması beklenmektedir. Kent geneline kurulan büyük bir kablolu sistem olan ve hareketsiz ve 360 derece dönme açısına ve 250 – 300 metre uzaklık mesafesine sahip hareketli olmak üzere pek çok kameradan oluşan Mobese sistemleri sayesinde 24 saat görsel bilgi sunulabilmektedir.

Siirt ilinde ise kullanımı henüz çok yaygın olmayan bu kent güvenlik sistemlerinin yakın zamanda gerçekleştirilmesi ve aktif olarak hizmet vermesi beklenmektedir. Bu konuda Siirt Mobese Kameraları Canlı İzle seçeneği pek mümkün olmayıp daha çok uydu ve trafik kaza görüntüleri mevcut durumdadır.

Siirt merkez ve Şirvan, Kurtalan, Baykan, Pervari, Eruh, Tillo ilçelerinde henüz kamuya açık canlı mobese kamera yayını bulunmamaktadır. İlerleyen günlerde mobese kameraları halka açık hale getirilirse buradan siz değerli ziyaretçilerimiz ile paylaşacağız.

Söz sizde sizce Siirt merkez ve ilçelerinde bulunan trafik ve mobese kameraları halka açık yayın yapmalı mı ? yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz.

Yorum yapmayı unutmayın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir