Menu

Mersin Mobese Kameraları Canlı İzle

Mersin mobese kamerasi canlı yayin izle

Ülkemizin birçok şehrinde ve dünyanın birçok gelişmiş ülkesinde özellikle oldukça kalabalık olan nüfusların güvenliğini sağlamak adına modern teknolojinin sağladığı son teknolojik güvenlik önlemlerine başvurulmaktadır. Şehirlerin belli başlı noktalarına yerleştirilen mobese kameraları alınan bu güvenlik önlemleri içerisinde en önemlilerinden birisidir. Bu mobil izleme sistemleri sayesinde trafik akışı ve cihazların takılı olduğu bölgelerde yaşanan olaylar detaylı bir şekilde incelenebilmektedir.

24 saat boyunca kesintisiz bir şekilde görüntü olan bu mobil izleme sistemleri sayesinde toplumun huzurunu ve güvenliğini bozacak bir olay yaşandığında anında müdahale edilebilmekte ve gereken tespitler elde edilen görüntüler izlenerek kolayca yetkili kişiler tarafından yapılabilmektedir. Belediye kameraları aracılığıyla aynı zamanda trafik akışı vatandaşlar tarafından rahatlıkla izlenebilmektedir. Web sitemizde bulunan linkler aracılığı ile istediğiniz zaman istediğiniz şehrin mobese görüntülerini online olarak izleyebilir, trafik akışını kontrol ederek güzergahınızı trafiğin son durumuna göre rahatlıkla belirleyebilirsiniz.

Ülkemizin birçok şehrinde olduğu gibi Mersin’de de mobil izleme sistemleri güvenlik açısından bulunmaktadır. Web sitemizde bulunan Mersin mobese izle linki aracılığıyla Mersin şehrinin belli başlı noktalarında bulunan kameraların görüntülerini canlı olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Akdeniz, Anamur, Aydıncık, Bozyazı, Çamlıyayla, Erdemli, Gülnar (Gülpınar), Mezitli, Mut, Silifke, Tarsus, Toroslar, Yenişehir ilçelerinde henüz halka açık canlı mobese kamera yayını yoktur. İlerleyen zamanda yayınlar kamuya açılırsa bu sayfamızdan ulaşabileceksiniz.

Söz sizde sizce mobese kamera yayını diğer illerde olduğu gibi Mersin ilimizde de kamuya açık yayın yapmalı mı? yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz.

One Response
  1. uğur 19 Mayıs 2014 / Cevapla

Yorum yapmayı unutmayın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir