Menu

Konya Mobese Kameraları Canlı İzle

konya canli mobese kameraları

Konya Şehri Canlı izle ; 2007 yılında hayatımıza giren MOBESE kamera sistemi yani Mobil Elektronik Sistem Entegrasyonu ülkemizin 81 ilinde kullanımıyla polis ve jandarmanın en önemli silahı haline gelmiştir.

2007 yılında Türkiye’nin tanıdığı bu sistemi ilk kullanan şehirlerden biri olan Konya da bu sistemi 22 Ağustos 2008 tarihinde büyük bir açılışla tanımıştır ve bu sistemin kalitesi oldukça yüksektir ve diğer şehirlerimize göre biraz daha farklı bir alt yapı kullanır. Alt yapı çalışmalarında yüksek kaliteli verim alınabilmesi için fiber ağ kullanılmıştır. Ayrıca kullanım şartlarına göre uygun noktalarda kablosuz ağ olan WIMAX ile hizmet etmektedir. Üç ay gibi çok kısa bir zaman dilimi içerisinde kurulumu gerçekleştirilen bu sistem şehir güvenlikleri anlamında seviyeyi Avrupa standartlarının üzerinde taşımıştır. Bağlantı ve hız sorunu neredeyse yaşamayan bu sistem bu büyük şehrin 32 farklı stratejik noktasından sürekli olarak kayıt almaktadır. 72 adet kamera ile hizmet veren bu sistemin 6 farklı özelliği bulunmaktadır.

Konya MOBESE kameraları canlı görüntüleri izlemek için aşağıdaki fotoğraf linklerinden yararlanabilirsiniz.

Canlı izleyebileceğiniz Konya Belediyesi şehir kamera listesi; Kayalıpark, Nalçacı Caddesi, Hacıveyiszade Camii, Zafer Meydanı, Vatan Caddesi, Kültürpark, Konya Büyükşehir Belediyesi, Belh Kavşağı, İhsaniye Kavşağı, Alaaddin Caddesi, Kule Kavşağı, Karatay Medresesi, Sille Kavşağı, Yeni Meram Caddesi, Hükümet Meydanı, İstiklal Harbi Şehitleri Abidesi, Mevlana Kültür Merkezi, Eski Garaj, Sarraflar Yeraltı Çarşısı, Otogar Kavşağı, Mevlana Meydanı, Stadyum – Gar Kavşağı, Mevlana – Üçler Kavşağı, Yeni Konya Stadyumu İnşaatı noktalarındaki şehir kameralarını canlı olarak seyredebilirsiniz.

Konya Şehir Kameraları izle

Konya’nın Karatay, Meram, Selçuklu, Ahırlı, Akören, Akşehir, Altınekin, Beyşehir, Bozkır, Cihanbeyli, Çeltik, Çumra, Derbent, Derebucak, Doğanhisar, Emirgazi, Ereğli, Güneysınır, Hadim, Halkapınar, Hüyük, Ilgın, Kadınhanı, Karapınar, Kulu, Sarayönü, Seydişehir, Taşkent, Tuzlukçu, Yalıhüyük, Yunak ilçelerine canlı mobese kamera izleme sistemi kuruldukça sitemize ekleyeceğiz. 

Söz sizde Konya Büyük Şehir Belediyesi‘nin sunduğu bu hizmetten memnunmusunuz ? yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz.

2 Comments
  1. hasan yigit 10 Ağustos 2014 / Cevapla
  2. hasan yigit 12 Ağustos 2014 / Cevapla

Yorum yapmayı unutmayın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir