Menu

Kocaeli Mobese Kameraları Canlı İzle

kocaeli-mobese-merkezi

Kocaeli Mobese Canlı izle ;

Mobil Elektronik Sistem Entegrasyonu anlamına gelen MOBESE kameraları 2007den beri tüm Türkiye il ve ilçelerinde polis ve jandarma gibi tüm güvenlik birimlerinin en kıymetli dostları olmuştur. 7 gün 24 saat kayıt yapan bu sistem sayesinde halk rahat nefes alabilir hale gelmiştir.

Kocaeli ilimizde ise uzun zamandır kullanılan bu MOBESE kameraları kentin farklı bölgelerinden hizmet vermektedir. Körfez mahallesinde eski BESYO binasında bulunan MOBESE kayıt merkezi toplam 219 kamera ile hizmet vermektedir bu kameralardan 169 tanesi İzmit şehir merkezine konumlandırılmışken geriye kalan 50 adet kamera Derince ve Körfez ilçelerine yerleştirilmiştir. 360 derece dönebilen bu kameralar kentin en stratejik noktalarında bulunarak neredeyse şehrin tamamını tarama yapabilme özelliğine sahiptir. Geceleri ise gece görüşü sayesinde gündüz ele edilen kamera kayıtları kalitesi seviyesinde görüntü alınabilme imkânı verir. Etkin menzil mesafesi 300 metre olan bu kameraların net görüntüleri sayesinde MOBESE bilişim Müdürü Cumali Topaş %100 sonuçla çalıştıklarını belirmiştir.

Kocaeli ilinin canlı kamera kaydı veren noktaları Sekapark, Marina, Gölcük, Gebze, Kuryapı, Derince ve Adliye kamera görüntülerine Internet Explorer sunucusundan aşağıdaki link yardımıyla ulaşabilirsiniz.

Kocaeli CanlıMobese Kameralarını izlemek için Buraya Tıklayarak Programı İndirip Kurmanız gerekmektedir. Programı İndirip Kurduktan sonra sayfayı f5 ile yenileyiniz.Kocaeli Mobese Kameralarını Daha Rahat izleyebilmeniz için İnternet Explorer Tarayıcısını tavsiye ederiz. Google Chorome ve Mozilla Firefoxta Mobese Kameralar izlenememektedir.

Dikkat: Yukardaki Programı Kesinlikle İndirip Kurunuz.

Kocaeli Derince Yenikent Mobese Kameraları

Kartepe İmre Anıtı Mobese Kameraları Canlı İzle

Karamürsel Sahil Canlı Mobese Kameraları İzleKandıra Merkez Canlı Mobese Kameraları İzle

İzmit Seka Tüneli Canlı Mobese Kameraları İzle

İzmit Marina Canlı izle

İzmit Adliye Canlı Mobese Kameraları İzle

Gölcük Şehir Merkezi Mobese

Gebze – Sakız Ağacı Mobese Kamerası izle

Kocaeli Canlı Fuar Kamerası

Baş İskele Mobese Kameraları

Çalışmayan mobese kamera linklerini yorum bölümümüz’den bize bildirirseniz gerekli düzenleme yapılacaktır. İyi seyirler dileriz.

One Response
  1. BURAK FIRINCI 15 Haziran 2014 / Cevapla

Yorum yapmayı unutmayın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir