Menu

Kırşehir Mobese Kameraları Canlı İzle

Kırşehir Canlı Kameralar

Kırşehir Mobese Canlı izle ;

Trafikte büyük bir takıp seçeneği olarak 2007 yılında hayatımıza giren Mobil Elektronik Sistem Entegrasyonu (MOBESE) Türkiye’nin 81 ilinde yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Çoğu il ve ilçelerde çeşitli noktalara kurulmuş olan MOBESE kameraları birçok trafik kazası, trafik ihlali ve hırsızlık gibi olayların en kısa sürede tespitini sağlamaktadır. Böylelikle bu gibi durumlara müdahalenin hızlanması sağlamaktadır. Farkındalığı arttırarak suç oranlarının azalmasına katkıda bulunan MOBESE kameraları kentlerin çeşitli internet sitelerinde canlı izle seçenekleriyle şehrin bazı bölgelerinin o anki durumlarını takip edebilmenizi sağlar.

Henüz canlı yayın hizmeti vermeyen Kırşehir ilimizde bazı trafik kazaları MOBESE kameraları sayesinde kayıt altına alınabilmiştir. Bu sayede kazanın takibi mümkün hale gelip suçluların kısa bir zaman dilimi içerisinde yakalanmaları sağlandı. İl ve ilçe emniyet müdürlükleri MOBESE kameralarının faydalarını göz ardı edemeyeceklerini söylerken şehri bu kameralarla donatıp yakın zaman içerisinde ise şehrin önemli meydanlarında canlı yayın aktarabilen kameralar yerleştirileceğinin haberi verdi.

Sizler için Kırşehir MOBESE kameralarına takılan bazı kazaları derledik. Aşağıdaki linklerde bu görüntüleri bulabilirsiniz.

Maalesef Kırşehir ve Akçakent, Akpınar, Boztepe, Çiçekdağı, Kaman, Mucur ilçelerinde henüz halka açık canlı mobese kamera izleme sistemi bulunmamaktadır. İlerleyen zamanda bu uygulama kamuya açılırsa sayfamızda yer alacaktır.

Sizce Kırşehir’e mobese kameraları canlı izleme sistemi kurulmalı mı ? söz sizde yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz.

Yorum yapmayı unutmayın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir