Menu

Kırklareli Mobese Kameraları Canlı İzle

Kırklareli Canlı Mobese Kameraları

Kırklareli Mobese Canlı izle ;

Mobil Elektronik Sistem Entegrasyonu anlamına gelen MOBESE Türkiye’nin 81 ilinde yaygın olarak etkili bir şekilde kullanılmaktadır. Sistemin asıl amacı şehirlerin suç oranlarını azaltmaktır. Polis, jandarma itfaiye ve ambulans gibi güvenlik ve yardım ekipleri tarafından etkin olarak kullanılan bu sistemler şehirlere büyük yararlar sağlamıştır.

Kırklareli ilimizde yeni kurulan MOBESE sisteminin açılışı önceki gün saat 15.00’da Vali Cengiz Aydoğdu tarafından yapıldı. Büyük bir yatırım olan bu sistem için vali Aydoğdu şehrin huzurunun fotoğrafını çekecek dedi. Kırklareli emniyet müdürlüğünden kontrol edilen sistemde 12 noktada hareketli kamera yer alırken şehrin 4 büyük kavşağı üzerinde bulunan 12 adet plaka tanımlama özelliğine sahip toplam 24 adet kamera hizmet verecek. Bu kameraların menzil uzaklıkları 250 metrede net bir görüntü verirken, döner kameraların dönüş açıları 360 derecedir. Yani kendi ekseni etrafında tam tur atabilen bu kameralar şehrin büyük bir kısmını tarayabilecek.

Video paylaşım sitelerinde MOBESE kameralarına yakalanan bazı kaza ve suç olaylarına yer verilmektedir. Bu tarz paylaşılan görüntülerin amacı halkın bu görüntülerden ders çıkarıp sağduyulu davranmalarını sağlamaktadır.

Sizler için seçtiğimiz Kırklareli MOBESE kayıtları aşağıdaki videoda yer almaktadır.

Kırklareli’de ve ilçelerinde henüz halka açık canlı mobese kamera izleme sistemi bulunmamaktadır. İlerleyen tarihte böyle bir hizmet kamuya açılırsa buradan sizlerle paylaşacağız.

Babaeski, Demirköy, Kofçaz, Lüleburgaz, Pehlivanköy, Pınarhisar, Vize’de canlı mobese yayını olmasını bekliyor ve yetkililere sesinizi duyurmak istiyorsanız ? o zaman aşağıda bulunan yorum bölümünden Kırklareli canlı mobese kamera yayınının halka açılması için talepte bulunabilir, görüşlerinizi diğer ziyaretçilerimiz ile paylaşabilirsiniz.

One Response
  1. Mehmet ACAR 30 Aralık 2016 / Cevapla

Yorum yapmayı unutmayın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir