Menu

Kayseri Mobese Kameraları Canlı Seyret

Kayseri meydanı mobese kameraları

Kayseri Mobese Canlı izle ;

Mobil Elektronik Sistem Entegrasyonu anlamına gelen MOBESE ülkemizin 81 ilinde kullanılmaktadır. MOBESE’nin kullanımındaki temel amaç suç ve suçluyla mücadele ederek bunların gerçekleşme oranını düzenli takipler yoluyla azaltmaktır. Bu durum polis, jandarma gibi çeşitli güvenlik kuvvetlerinin de gücüne oldukça katkı sağlamaktadır. Ülkemizde 2007’de kurulmuş ve günümüze kadar etkin bir şekilde kullanılmakta olan bu güvenlik sistemi birçok trafik kazasının, hırsızlık durumunun, trafik ihlallerinin, deprem ve yangın gibi olayların kısa süre içerisinde fark edilip onlara müdahalenin hızlandırılmasında katkıda bulunmaktadır.

Türkiye’nin büyük ve kalabalık illerinden biri olan Kayseri’de de oldukça verimli bir şekilde kullanılmaktadır. Özellikle birçok trafik kazası ve trafik ihlali tespit edilebilmekte ve güvenlik ekipleri en kısa süre içerisinde olay yerine intikal edebilmektedir. Böylelikle şehirdeki suç sayısında azalma durumu gözlenebilir. Ayrıca canlı izle seçeneği sayesinde de Kayseri halkı kentin meydanını gösteren MOBESE kameraları aracılığıyla kentin o anki durumu hakkında en güncel bilgileri edinip buna göre hareket etme şansı yakalayabilmektedir.

Aşağıdaki linkten Kayseri Meydanı‘nın canlı MOBESE görüntülerine ulaşabilirsiniz:

Kayseri’nin Akkışla, Bünyan, Develi, Felahiye, Hacılar, İncesu, Kocasinan, Melikgazi, Özvatan, Pınarbaşı, Sarıoğlan, Sarız, Talas, Tomarza, Yahyalı, Yeşilhisar ilçelerinde henüz halka açık canlı mobese kamera yayını bulunmamaktadır. İlerleyen tarihte yayınlar kamuya açılırsa buradan paylaşacağız.

Söz sizde sizce mobese kameralar belediye tarafından halka açık canlı yayın hizmeti vermeli mi ? yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz.

Yorum yapmayı unutmayın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir