Menu

Kastamonu Mobese Kameraları Canlı İzle

Kastamonu mobese kamerası izle

Kastamonu Mobese Canlı izle ; 

Dünyanın birçok gelişmiş ülkesinde, özellikle kalabalık nüfusun yoğun olduğu noktalarda toplumun güvenliğinin sağlanabilmesi adına farklı güvenlik önlemlerine başvurulmaktadır. Teknolojinin sağladığı imkanlardan yararlanılarak oluşturulan bu güvenlik önlemlerinin başında mobese kameraları bulunmaktadır. Ülkemizdeki şehirlerde de sıklıkla kullanılan bu mobil izleme sistemleri ile şehirlerin birçok noktası rahatlıkla gözlemlenebilmekte, cadde ve sokaklara yerleştirilen kameralar aracılığı ile 24 saat boyunca kesintisiz görüntü alınabilmektedir. Belediye kameraları sayesinde özellikle trafikte diğer sürücülerin ve yayaların can güvenliklerini riske atacak hatalı davranışlarda bulunan, trafik kurallarını ihlal eden sürücüler kolaylıkla tespit edilebilmekte ve kameraların bulunduğu bölgelerde yaşanabilecek her türlü olayda yetkililer anında haberdar olarak müdahale edebilme ve suçluları kameraların kaydettiği görüntüler sayesinde kolaylıkla tespit edebilmektedirler.

Ülkemizdeki birçok şehirde olduğu gibi Kars şehrinde de bulunan cadde ve sokaklardaki kameraların görüntüleri isteyen herkesin canlı olarak izleyebilmesi için online bir şekilde yayınlanmaktadır. Web sitemizde bulunan Kars canlı izle linki aracılığı ile Kars şehrinin istediğiniz noktasını kolaylıkla izleyebilir, trafiğin sıkışık olup olmadığını anında öğrenerek güzergahınızı istediğiniz şekilde belirleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Kastamonu trafik ve mobese kameralarına yansıyan kaza görüntüleri video

Kastamonu’da olduğu gibi Abana, Ağlı, Araç, Azdavay, Bozkurt, Cide, Çatalzeytin, Daday, Devrekani, Doğanyurt, Hanönü, İhsangazi, İnebolu, Küre, Merkez, Pınarbaşı, Seydiler, Şenpazar, Taşköprü, Tosya ilçelerinde canlı mobese kamera izleme sistemi bulunmamaktadır. İlerleyen günlerde Kastamonu belediyesi veya başka bir kurum tarafından bu hizmet halka açılırsa sayfamızda yer alacaktır.

Söz sizde sizce mobese kameralar halka açık olarak canlı yayınlanmalı mı? yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz.

Yorum yapmayı unutmayın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir