Menu

Karaman Canlı Mobese Kameraları İzle

Karaman Kameraları

Karaman Mobese Kameraları Canlı İzle

Sizde şehrinize ait mobese kameralarının yayınını canlı olarak izlemek istiyorsanız sitemizde bulunan canlı mobeseleri izleyebilirsiniz. Genel olarak şehir giriş ve çıkışlarında ki kavşaklara konulan Karaman mobese kameraları ile şehre giren araçların kontrolleri yapılıyor, trafik durumu kontrol ediliyor.

Emniyet genel müdürlüğü tarafından konulan bu mobese kameraları, şehir giriş ve çıkışında ki kavşaklarda ve şehrin çarşı olarak bilinen merkezi noktalarında yer alıyor. Sitemiz üzerinden istediğiniz şehre ait mobese kameralarını izleyebilirsiniz. Şehrinize ait mobese kameralarını izlemek için baktığınızda canlı yayın olmayabilir.

Canlı yayının olmaması gibi bir konu söz konusu ise bu durum sizin şehrinizde bulunan mobese kameralarının halka açık olmadığını göstermektedir. Karaman mobese kameraları canlı izle sayesinde izlemek istediğiniz canlı yayın hattı bulunmuyor ise sizler için daha önceden şehirde meydana gelen trafik kazalarından derlenen mobeselere takılan kayıtlardan oluşan bir video bulunmaktadır. Aynı zamanda uydu görüntüsünden şehri canlı olarak da izleyebilirsiniz. Karaman mobese kameraları canlı izleme sistemi trafik kazaları ve hırsızlara karşı güvenliği sağlama açısından büyük bir hizmettir.

Karaman Mobese Kameralarına Takılan Kaza Görüntüleri

Karaman merkez ve Ayrancı‎, Başyayla, Ermenek‎, Sarıveliler ilçelerinde henüz kamuya açık canlı mobese kamera yayını hizmeti bulunmamaktadır. İlerleyen günlerde kameralar halka açık canlı yayın hizmeti aktif hale getirilirse bu sayfamıza ekleyeceğiz.

Söz sizde sizce Karaman mobese kameraları halka açık canlı yayın yapmalı mı? yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz.

Yorum yapmayı unutmayın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir