Menu

Karabük Mobese Kameraları Canlı Seyret

Karabuk mobese kamera kayıtları

Karabük Mobese Kameraları Canlı İzle

Kömür madenleri bakımından büyük bir zenginliğe sahip ve ülkemizin kuzey kesiminde bulunan küçük, sevimli ve güzel bir şehir olan Karabük’te her yıl değişik olaylar yaşanmakta ve tüm bu olaylar mobese kameralarına yansımaktadır. Biz de Karabük mobese kameraları canlı izle olarak tüm bu olayları canlı izleme olanağını sizlere sunmaktayız. Ayrıca Karabük’ün ünlü kömür yataklarını, doğal güzelliklerini ve tarihi yerlerini bu kameralar sayesinde görebilmektesiniz. Günün 24 saati Karabük’ü izleyebilmekte ve Karabük ile alakalı çeşitli bilgilere sahip olabilirsiniz. Tüm bunları da Karabük mobese kameraları canlı izle sayesinde gerçekleştirilebilmekte bize büyük bir minnettarlık duymak tasınız.

Karabük’ün her şeyine anında ulaşabilmek ve canlı bir şekilde Karabük’ü izleyebilmek için bu mobese kameralarını kullanabilirsiniz. Karabüklü değilseniz Karabük’ü tanımak için, eğer Karabüklüyseniz ve Karabük’te yaşamıyorsanız da özleminizi gidermek için bu mobese kameralarını kullanabilirsiniz. Karabük mobese kameraları canlı izle özelliğimizi de hiçbir ücret ödemeden kullanabilirsiniz. Bu da belediyenin sizlere sağlamış olduğu en büyük hizmetlerden biri olduğunu düşünmekteyiz.

Karabük Hürriyet caddesi canlı izle

Eflani Belediyesi canlı seyret

Eskipazar Belediyesi Cumhuriyet caddesi canlı yayın izlemek için BURAYA tıklayın.

Şuan maalesef Karabük ilçelerinin tamamında mobese kameraları halka açık olarak yayınlanmıyor. Önümüzdeki günlerde Ovacık,Safranbolu ve Yenice ilçelerindeki mobese kameraları halka açık yayın yapmaya başlarsa sayfamıza ekleyeceğiz.

Yorum yapmayı unutmayın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir