Menu

İzmir Mobese Kameraları Canlı izle

izmir mobese canlı kameraları izle

İzmir Mobese Canlı izle ; Ülkemizin en kalabalık nüfusa sahip şehirlerinden birisi olan İzmir’de şehir içersindeki güvenliği sağlamak oldukça zorlayıcı olmaktadır. Bu nedenle İzmir Büyükşehir Belediyesi şehrin belirli noktalarına yerleştirdikleri trafik kameraları aracılığı ile 24 saat boyunca hem şehir içerisindeki trafiği gözlemlemekte, hem de yaşanabilecek olumsuz bir durum olduğunda anında müdahale edebilme ve suçluları tespit edebilme imkanına sahip olabilmekteler. Şehir güvenliği açısından son derece önemli olan bu kameralar beli başlı sokaklara ve caddelere yerleştirilmektedir ve günün her anında kesintisiz bir kayıt yapmaktadırlar. Kameralar aracılığıyla alınan görüntüler, isteyen kişilerin izleyebilmeleri için online olarak da yayınlanmaktadır. Web sitemizde bulunan İzmir mobese izle linkleri aracılığı ile İzmir şehrinin istediğiniz noktasını kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz. Özellikle trafik sıkışıklığının yoğun olduğu saatlerde canlı bir şekilde yayınlanan bu görüntüleri izleyerek, trafiğin yoğun olmadığı noktalarda aracınızı kullanmayı tercih ederek zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Şehrin farklı noktalarına yerleştirilen bu belediye kameraları aracılığıyla aynı zamanda trafikte sürücülerin ve yayaların can güvenliklerini riske atacak davranışlarda bulunan kişilerde tespit edilebilmedir. İyi seyirler dileriz.

İzmir Basmane Mobese Canlı Yayın Kamerası izle

İzmir Hava Gazi Fabrikası Mobese Canlı Yayın Kamerası izle

İzmir Canlı Mobese Yayını (Karşıyaka Bostanlı Kameraları) izle

Konak İskele Canlı Mobese Kamerası izle

İzmir Şahin Tepesi Mobese Canlı Yayın Kamerası izle

İzmir Saat Kulesi Mobese Canlı Yayın Kamerası

İzmir Bayraklı Mobese Kamerası Canlı izle

İzmir’in diğer bölgeleri Aliağa, Buca, Karşıyaka, Menderes, Tire, Bayındır, Çeşme, Kemalpaşa, Menemen, Torbalı, Bergama, Dikili, Kınık, Ödemiş , Urla, Beydağ , Foça , Kiraz , Seferihisar, Bornova , Karaburun , Konak , Selçuk, Aliağa , Buca , Karşıyaka , Menderes , Tire, Bayındır , Çeşme , Kemalpaşa , Menemen , Torbalı, Bergama , Dikili , Kınık , Ödemiş , Urla, Beydağ , Foça , Kiraz , Seferihisar , Bornova , Karaburun , Konak , Selçuk ilçeleride henüz halka açık canlı mobese kamera hizmeti bulunmamaktadır. İlerleyen günlerde böyle bir hizmet halka açılırsa sayfamızda yer alacaktır.

İzmir kameraları hakkında yorum, görüş ve önerilerinizi eksik etmeyin.

Server not found hatası alırsanız sayfayı yenileyin veya farklı tarayıcı ile kameraları açın. İyi seyirler dileriz.

No Responses

Yorum yapmayı unutmayın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir