Menu

Hatay Mobese Kameraları Canlı İzle

Antakya mobese kameraları izle

Hatay Mobese Canlı izle ; Dünyanın birçok ülkesinde vatandaşların can ve mal güvenliğinin sağlanabilmesi için farklı yöntemlere başvurulmaktadır. Modern teknolojinin sağladığı en son güvenlik önlemleri ülkemizde toplumun huzurunun ve güvenliğinin sağlanması amacıyla kullanılmaktadır. Dünyanın birçok şehrinde ve ülkemizdeki birçok şehirde belli başlı cadde ve sokaklara yerleştirilmiş olan trafik kameraları aracılığıyla 24 saat boyunca bu bölgelerden görüntüler kaydedilmektedir. Kameraların kaydettiği bu görüntülere dilediğiniz zaman online olarak bilgisayarınız, tabletiniz ya da akıllı telefonunuz aracılığı ile ulaşabilir, trafik akışını kontrol ederek, güzergahınızı trafiğin son durumuna göre belirleyebilirsiniz. Belediye kameraları aracılığıyla alınan bu görüntüler sayesinde diğer sürücülerin ve yayaların can güvenliğini riske atacak davranışlarda bulunan sürücüler kolaylıkla tespit edilebilmektedir. Mobil izleme sistemleri sayesinde toplum huzurunu bozan kişiler ve yaşanan olaylar da rahatlıkla ve oldukça kısa süre içerisinde tespit edilebilmektedir.

Ülkemizin kalabalık şehirlerinde özellikle kullanılan bu mobil izleme sistemleri Hatay’da da bulunmaktadır. Web sitemizde bulunan Hatay mobese izle linki aracılığı ile dilediğiniz Hatay şehrinin farklı noktalarını izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Antakya Belediyesi Mobese Kameraları izle

Antakya Belediyesi Şehir Kameralarını canlı izlemek için BURAYA tıklayın.

Hatay’ın diğer ilçeleri olan Altınözü, Belen, Dörtyol, Erzin, Hassa, İskenderun, Kırıkhan, Kumlu, Payas, Reyhanlı, Samandağ, Yayladağı ilçelerinde henüz halka açık canlı mobese izleme sistemi bulunmamaktadır. Önümüzdeki günlerde bu hizmet kamuya açılırsa sitemizde yer alacaktır.

Söz sizde sizce mobese kamera yayını diğer illerde olduğu gibi Hatay ilimizdede kamuya açık yayın yapmalı mı? yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz.

One Response
  1. Ahmet VARSIN 28 Nisan 2018 / Cevapla

Yorum yapmayı unutmayın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir