Menu

Hakkari Mobese Kameraları Canlı Seyret

hakkari mobese kaza

Hakkari Mobese Canlı izle; Ülkemizde ve dünyanın birçok ülkesinde vatandaşların can ve mal güvenliğinin sağlanması için modern teknolojinin sağladığı güvenlik önlemleri kullanılmaktadır. Dünyanın birçok şehrinde olduğu gibi ülkemizdeki şehirlerin belli başlı cadde ve sokaklarına yerleştirilen trafik kameraları aracılığıyla gereken güvenlik imkanları sağlanabilmektedir. Bu mobil izleme sistemleri aracılığıyla trafik sırasında diğer sürücülerin ve yayaların can güvenliğini riske atacak hatalı davranışlarda bulunan sürücüler tespit edilebilmektedir. 24 saat boyunca saniye saniye kayıt yapan kameralar aracılığı ile istediğiniz zaman istediğiniz şehrin farklı noktalarını görüntüleyebilir ve trafik akışını kontrol edebilirsiniz. Özellikle İstanbul gibi trafik sıkıntısı yaşanan kalabalık şehirlerde belediye kameraları oldukça vakit kazandırmaktadır. Cadde ve sokaklara yerleştirilmiş olan bu kameralar trafik kontrol imkanları dışında aynı zamanda toplumun can ve mal güvenliğini riske atacak durumlar yaşandığında anında müdahale edebilme şansı yaratabilmektedir.

Diğer tüm şehirlerimizde olduğu gibi Hakkari’de de bulunan mobil izleme sistemleri aracılığıyla Hakkari’nin istediğiniz noktalarını anında görüntüleyebilirsiniz. Web sitemizde bulunan Hakkari seyret linki aracılığı ile kamera görüntülerine ulaşabilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Mobese kameraları tarafından kaydedilmiş feci trafik kaza görüntüleri

Hakkari ve Çukurca, Şemdinli, Yüksekova ilçelerinde henüz halka açık canlı mobese kamera izleme sistemi bulunmamaktadır. İlerleyen tarihte bu hizmet kamuya açık canlı yayın yayınlanırsa sitemize ekleyeceğiz.

Söz sizde sizce mobese kamera yayınları canlı olarak halka açılmalı mı ? yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz.

One Response
  1. Yusuf orpak 25 Ağustos 2015 / Cevapla

Yorum yapmayı unutmayın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir