Menu

Gümüşhane Mobese Kameraları Canlı İzle

Mobese kamerası canlı izle

Gümüşhane Mobese Canlı izle ; Dünyanın gelişmiş ve teknoloji sıklıkla kullanan ülkelerin arasında bulunan Türkiye vatandaşlarının can ve mal güvenliğini korumak için modern teknolojinin imkanlarından faydalanmaktadır. Türkiye’nin birçok şehrindeki sokak ve caddelerde bulunan trafik kameraları aracılığı ile 24 saat görüntü alınmakta ve bu görüntüler kaydedilmektedir. Şehrin belirli noktalarına yerleştirilmiş olan bu mobil izleme sistemleri sayesinde trafik sırasında diğer sürücülerin ve yayaların can güvenliğini riske atacak davranışlarda bulunan hatalı sürücüler kolaylıkla tespit edilmekte ve yetkililer tarafından gereken işlemler yapılmaktadır. Ayrıca kameralar aracılığı ile alınan görüntüler internet ortamında isteyen kişilerin izleyebileceği şekilde yayınlanmaktadır. 24 saat boyunca görüntü almakta olan belediye kameraları aracılığı ile istediğiniz zaman şehrin istediğiniz noktalarını izleme imkanına sahip olabilirsiniz. Mobil izleme sistemleri özellikle İstanbul gibi kalabalık şehirlerde oldukça yararlı olmaktadır.

Ülkemizin birçok şehrinde olduğu gibi Gümüşhane şehrinde de mobil izleme sistemleri belli başlı cadde ve sokaklara yerleştirilmiştir. Web sitemizde bulunan Gümüşhane canlı izle linkine tıklayarak farklı noktaları evinizden gözlemleyebilir, trafik akışına göre güzergahınızı belirleyebilirsiniz.

Gümüşhane Belediye Önü Mobese Canlı Kamerası

Gümüşhane Zafer Meydanı Canlı Mobese Kamerası izle

Gümüşhane Otogar Mobese Kamerası Canlı Yayın izle

Gümüşhane Mesire Yeri Mobese Kameralası izle

Gümüşhane Kelkit Canlı Mobese Kameraları

Köse, Kürtün, Şiran, Torul ilçelerinde halka açık canlı mobese kamera izleme sistemi bulunmamaktadır. İlerleyen günlerde bu hizmet kamuya açılırsa sitemizde yer alacaktır.

Söz sizde sizce mobese kamera yayını kamuya açık canlı yayın yapmalı mı? yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz.

One Response
  1. yavuz demirci 17 Nisan 2016 / Cevapla

Yorum yapmayı unutmayın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir