Menu

Giresun Mobese Kameraları Canlı Seyret

mobese

Giresun Mobese Canlı izle ; Ülkemizde ve dünyanın birçok gelişmiş ülkesinde yetkililer, vatandaşların can ve mal güvenliğini sağlayabilmek adına farklı güvenlik önlemleri almaktadırlar. Son teknolojinin sağladığı olanakların kullanılması ile oluşturulan güvenlik önlemleri arasında mobil izleme sistemi birden fazla alanda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Belediyelerin şehirlerin farklı noktalarında bulunan cadde ve sokaklara yerleştirdiği trafik kameraları aracılığı ile diğer sürücü ve yayaların can güvenliğini riske atacak şekilde araç kullanan sürücülerin tespiti kolaylıkla yapılabilmekte ve gereken önlemler alınmaktadır. Dilerseniz web sitemizde bulunan linkler aracılığı ile sizde istediğiniz şehrin kamerasının görüntülerine bağlanarak trafik akışını canlı bir şekilde izleyebilirsiniz. Özellikle İstanbul gibi oldukça büyük nüfusa sahip olan şehirlerde oldukça elverişli olan belediye kameraları aracılığı ile 24 saat boyunca istediğiniz zaman istediğiniz noktayı evinizde ya da ofisinizde bilgisayarınız, akıllı telefonunuz veya tabletiniz aracılığı ile görüntüleyebilirsiniz.

Ülkemizdeki birçok şehirde olduğu gibi Giresun’da da güvenlik ve kontrol amacıyla bu mobil izleme sistemleri şehrin farklı noktalarında bulunmaktadır. Web sitemizde bulunan Giresun mobese izle linki aracılığı ile kolayca yayını izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Görele Mobese Kamerası Online Canlı izle

Keşap Belediyesi Canlı Yayın Mobese Kameraları izle

Kamera 1 İzlemek İçin BURAYA Tıklayınız.
Kamera 2 izlemek için BURAYA Tıklayınız.
Kamera 3 İzlemek İçin BURAYA Tıklayınız.
Kamera 4 izlemek İçin BURAYA Tıklayınız.

Bulancak Belediyesi, Cumhuriyet Meydanı Mobese Canlı Yayın İzlemek İçin BURAYA Tıklayınız.

Mobese Kameralar Tarafından Kaydedilmiş Trafik Kaza Görüntüleri

Giresun’un  ilçelerinde henüz halka açık canlı mobese kamera izleme sistemi bulunmamaktadır. İlerleyen tarihte böyle bir hizmet kamuya açılırsa buradan sizlerle paylaşacağız.

Alucra, Çamoluk, Çanakçı, Dereli, Doğankent, Espiye, Eynesil, Güce, Piraziz, Şebinkarahisar, Tirebolu, Yağlıdere‘de mobese yayını olmasını umuyor ve yetkililere sesinizi duyurmak istiyorsanız ? o zaman aşağıda bulunan yorum bölümünden mobese kamera yayınının halka açılması için talepte bulunabilir, görüşlerinizi diğer ziyaretçilerimiz ile paylaşabilirsiniz.

Yorum yapmayı unutmayın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir