Menu

Eskişehir Mobese Kameraları Canlı izle

Eskişehir Canlı Şehir Kameraları

Eskişehir Mobese Canlı izle; Ülkemizdeki ve dünyadaki birçok şehirde, vatandaşların can ve mal güvenliğini sağlayabilmek amacıyla yetkililer tarafından belli başlı önlemler alınmaktadır. Alınan bu önlemler özellikle modern teknolojinin sağladığı imkanlardan faydalanılarak oldukça güvenilir bir hale getirilmektedir. Şehirlerin belli başlı noktalarında bulunan cadde ve sokaklara yerleştirilen trafik kameraları da güvenliği sağlamak amacıyla alınan bu önlemlerden birisidir. Ülkemizdeki birçok şehrin cadde ve sokaklarında bulunan mobil izleme sistemleri ile trafik akışı kolaylıkla kontrol edilebilmekte ve vatandaşların can güvenliğini riske atacak şekilde hatalı araç kullanan kişiler rahatlıkla tespit edilebilmektedir. Kameralar 24 saat boyunca her an kayıt yapmakta ve yapılan kayıtlar internet ortamında canlı bir şekilde yayınlanmaktadır. Web sitemizde bulunan linkler aracılığı ile istediğiniz şehrin istediğiniz noktasından yayın yapan belediye kameraları aracılığı rahatlıkla trafik akışını kontrol edebilirsiniz.

Ülkemizdeki birçok şehirde olduğu gibi Eskişehir’de de bu mobil izleme sistemleri bulunmaktadır. Web sitemizde bulunan Eskişehir canlı izle linkine tıklayarak, Eskişehir’de bulunan ve canlı bir şekilde yayın yapan kameralara ulaşabilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Eskişehir’de mobese kameralarına takılan feci kaza görüntüleri video

Eshişehir’de ve Alpu, Beylikova, Çifteler, Günyüzü, Han, İnönü, Mahmudiye, Mihalgazi, Mihalıççık, Odunpazarı, Sarıcakaya, Seyitgazi, Sivrihisar, Tepebaşı ilçelerinde halka açık canlı mobese izleme sistemi maalesef bulunmamaktadır. İlerleyen tarihte yetkililer tarafından bu hizmet kamuya açılırsa sayfamıza ekleyeceğiz.

Söz sizde halka açık mobese izleme sistemi kurulmasını istiyorsanız sizde sessiz kalmayın. Yetkililere sesinizi duyurmak için aşağıda bulunan yorum bölümün’den yorum ve görüşlerinizi paylaşın.

2 Comments
  1. Ayfer Güven 29 Aralık 2014 / Cevapla
  2. Serpil Türkcan 2 Ekim 2015 / Cevapla

Yorum yapmayı unutmayın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir