Menu

Düzce Mobese Kameraları Canlı Seyret

Düzce mobese ve trafik kameraları

Düzce Mobese Canlı İzle

Türkiye’nin en mütevazı en şirin şehirlerinden biri olan Düzce’de her yıl onlarca kaza olmaktadır. Ancak şehirde meydana gelen bu kazalar ile ilgili kamu kurumlarından sağlıklı görüntüler alınamamaktadır. Bu sebeple de kazayı gören veya o esnada çevrede bulunan dükkânların vb. yerlerin kamera kayıtlarına büyük ihtiyaç duyulmaktadır.

İşte bizde her yıl Düzce’de meydana gelen ve çeşitli kişi veya yerler tarafından kayıt altına alınan bu trafik kazalarına Düzce trafik kaza videoları olarak derlemiş bulunmaktayız. Böylece siz de bu trafik kazalarından ibret alabilir ve bu kazalarda yapılan hataları tekrarlamayarak trafikte daha dikkatli olabilirsiniz. Düzce Mobese trafik kaza videoları sayesinde Düzce’deki trafik kazalarını da bu konudaki toplumsal misyonumuzu da düşünerek ücretsiz izleyebilirsiniz.

Düzce gibi küçük ve sevimli bir şehirde her yıl birçok trafik kazasının nasıl meydana geldiğini mobese kameralar sayesinde hayretle izleyeceksiniz. Ardından Düzce Mobese trafik kameralarına takılan videoları sayesinde bu konuda daha çok bilinçlenecek ve bazı fikirlere sahip olacaksınız. Son olarak da bu videolar sayesinde daha dikkatli olabilir ve kazaların önüne geçebilirsiniz.

Düzce Trafik ve Mobese Kameralarına Takılan Kaza Görüntüleri


Maalesef Düzce’nin diğer ilçeleri Akçakoca, Cumayeri, Çilimli, Gölyaka, Gümüşova, Kaynaşlı, Yığılca’da henüz kamuya açık canlı mobese kamera yayını bulunmamaktadır. Sizce Düzce’de halka açık canlı mobese kamera yayını olmalı mı ? yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz.

One Response
  1. senol tosun 29 Haziran 2016 / Cevapla

Yorum yapmayı unutmayın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir