Menu

Çankırı Mobese Kameraları Canlı Seyret

mobese-canli-yayin-kameralar

Çankırı Mobese Canlı izle ; Tüm dünyada ve ülkemizde artık şehirlerin güvenliğinin sağlanması için modern teknolojinin sunduğu en son teknolojik olanaklardan yararlanılmaktadır. Bu güvenlik imkanlarının en önemlisi ise mobil izleme sistemleridir. Dünyanın birçok ülkesinde ve Türkiye’deki birçok şehirde kullanılan mobese kameraları aracılığı ile şehirlerin belli başlı noktalarından canlı bir şekilde görüntü alınabiliyor, böylece güvenlik sıkı bir şekilde sağlanabiliyor. Ülkemizdeki birçok şehrin belli başlı noktalarına yerleştirilen bu mobil izleme cihazlarından alınan görüntüleri dilediğiniz zaman bilgisayarınızdan, akıllı telefonunuzdan ya da tabletinizden izleyebilir, o anki trafik durumunu canlı bir şekilde gözlemleyebilirsiniz. Belediye kameraları aracılığı ile vatandaşların can güvenliğini tehdit edecek bir durum yaşandığında, yetkililer kameraların kaydettiği görüntüleri izleyerek gereken tespitleri yapabiliyor ve suçluların yakalanmasını sağlayabiliyorlar.

Ülkemizdeki birçok şehrin canlı görüntülerine web sitemizde bulunan mobese izle linki aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Çankırı Belediyesi’nin şehrin önemli noktalarına yerleştirdiği kameraların kaydettiği görüntüleri web sitemizde bulunan linke tıklayarak izleyebilir, trafik durumunu evinizden çıkmadan önce kolaylıkla izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Çankırı Camii Canlı Mobese Kamerası izle

Çankırı Şehir Merkezi Canlı Mobese Kamerası izle

Çankırı Meydanı Canlı Mobese Kamerası izle

Çankırı Meydanı Canlı Belediye Mobese Kamerası izle

Bazen kameralara belediye tarafından bakım yapılmaktadır. Kameraların açılmadığı zamanlar olabilir.

Çankırı’nın Atkaracalar, Bayramören, Çerkeş, Eldivan, Ilgaz, Kızılırmak, Korgun, Kurşunlu, Orta, Şabanözü, Yapraklı ilçeleri mobese kamera yayını henüz halka açık değildir. İlerleyen günlerde belediye kameraları halka açık yayın yaparsa bu sayfamızdan paylaşacağız.

Yorum yapmayı unutmayın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir