Menu

Çanakkale Mobese Kameraları Canlı izle

buzlanma kaza goruntusu

Dünyada ve ülkemizdeki birçok şehirde artık vatandaşların ve şehirlerin güvenliğini sağlamak amacıyla modern teknolojiden yararlanılarak arttırılan güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Bu güvenlik önlemlerinin belki de en önemli olanı mobese kameraları olmaktadır. Ülkemizde büyükşehir belediyelerinin şehirlerin farklı noktalarına yerleştirdiği mobil görüntüleme sistemleri sayesinde kameraların bulunduğu bölgelerdeki trafik akışı kolaylıkla izlenebilmektedir. Belediye kameraları trafik akışının anlık bir şekilde görüntülenmesinin yanı sıra yaşanan kazaları kaydetmekte, kişilerin can güvenliğini riske atacak şekilde araç kullanan kişilerin tespit edilmesine yardımcı olmaktadır. Bu nedenle şehirlerde vatandaşların can güvenliğinin sağlanabilmesi için mobil izleme sistemleri günümüzde çok önemli bir yere sahiptir.

Web sitemizde bulunan Çanakkale mobese izle linki aracılığı ile Çanakkale Büyükşehir Belediyesi’nin şehri belli başlı noktalarına yerleştirmiş olduğu kameralardan canlı bir şekilde alınan görüntüleri izleyebilir, şehrin istediğiniz noktasının o anki durumunu bilgisayarınız, akıllı cep telefonunuz ya da tabletiniz aracılığı ile anında görüntüleyebilirsiniz. Görüntülerin alındığı kaynak sebebiyle izleme esnasında donma ve takılma problemleri yaşayabilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Çanakkale Şehir Kamerası Canlı Yayın

Çanakkale Trafik Kameralarına Yansıyan Kaza Görüntüleri Video

Çanakkale’nin Ayvacık, Bayramiç, Biga, Bozcaada, Çan, Eceabat, Ezine, Gelibolu, Gökçeada, Lapseki, Yenice ilçelerinde halihazırda canlı mobese kamera yayını bulunmamaktadır.

Söz sizde halka açık mobese izleme sistemi kurulmasını istiyorsanız sizde sessiz kalmayın. Yetkililere sesinizi duyurmak için aşağıda bulunan yorum bölümünden yorum ve görüşlerinizi paylaşın.

One Response
  1. Mahmut 27 Mayıs 2014 / Cevapla

Yorum yapmayı unutmayın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir