Menu

Bursa Mobese Kameraları Canlı izle

Bursa mobese kamerasi izle

Bursa MOBESE Canlı izle ; Teknolojik gelişmelerin büyük bir hızla ilerlediği yaşadığımız bu dönem içerisinde artık dünyada mobil görüntüleme sistemlerinin kullanılma oranı büyük bir hızla artış göstermektedir. Özellikle vatandaşların güvenliğini sağlamak ve trafik akışını kontrol edebilmek amacıyla kullanılan bu görüntüleme sistemleri, çekilen görüntüleri an be an kaydederek canlı bir şekilde izlenebilme imkanı tanımaktadır. Dünyanın birçok ülkesinde olduğu gibi Türkiye’de de birçok şehrin farklı noktalarında mobese kameraları aracılığı ile sizde bulunduğunuz şehrin istediğiniz noktasını bilgisayarınızdan, akıllı telefonunuzdan ya da tabletinizden anında online olarak canlı bir şekilde izleyebilirsiniz. Büyükşehir belediyelerinin sağladığı belediye kameraları hizmeti sayesinde istediğiniz caddenin trafik akışının o anki durumunu inceleyebilir, şehrinizin farklı noktalarını görüntüleyebilirsiniz.

Ülkemizdeki birçok şehirde olduğu gibi Bursa’da da farklı cadde ve sokaklarda, şehrin önemli noktalarında mobil görüntüleme sistemleri bulunmaktadır. Web sitemizde bulunan Bursa mobese izle linkleri aracılığı ile kameraların bulunduğu noktalarda yapılan canlı yayınları izleyebilirsiniz. Web sitemizdeki linkler ve videolar aracılığı ile ulaşabileceğiniz yayınlarda görüntülerin alındığı kaynak sebebiyle donma ve takılma gibi sıkıntılar yaşanabilmektedir. Bu gibi durumlarda sayfayı yenileyin veya farklı tarayıcı ile izleyin. İyi seyirler dileriz.

Bursa belediyesi Ankara yolu Şehir kamerası canlı yayın izle

Bursa belediyesi İzmir yolu Ataevler mobese kamerası canlı yayın

Bursa belediyesi Heykel mobese kamerası canlı yayın

Kameralar açılmıyorsa farklı tarayıcı ile açarak sorunu giderebilirsiniz. Bursa şehir kameraları‘nın devamı için 2. ve 3. sayfalara bakabilirsiniz.

Yorum yapmayı unutmayın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir