Menu

Burdur Mobese Kameraları Canlı İzle

burdur sehir kameralari canli izle

Burdur MOBESE Canlı İzle ; Ülkemizde ve dünyada yaşanan teknolojik gelişmeler sayesinde, artık mobil görüntüleme sistemleri oldukça gelişmiştir. Ülkemizde dahil dünyanın birçok ülkesinde kullanılan mobil görüntüleme cihazları sayesinde cadde ve sokakları canlı bir şekilde görüntülemek kişilerin güvenliğini sağlamak ve bilgilendirebilmek oldukça kolaylaşmıştır. Türkiye’nin birçok şehrinde bulunan belediyeler tarafından sokakların ve caddelerin belirli noktalarına yerleştirilmiş olan Mobese kameraları aracılığı ile istediğiniz şehrin istediğiniz noktasına bilgisayarınız, akıllı cep telefonunuz ya a tabletiniz aracılığı ile kolaylıkla ulaşabilir, canlı bir şekilde yayınlanmakta olan görüntüleri rahatlıkla izleyebilirsiniz. Belediye kameraları aracılığı ile bulunduğunuz şehrin trafik durumunu kontrol edebilir, şehrin istediğiniz noktasını an be an canlı bir şekilde kolaylıkla izleyebilirsiniz.

Web sitemizde bulunan Mobese izle linkleri aracılığı ile Burdur Büyükşehir Belediyesi’nin sizlere sunduğu mobil görüntüleme hizmetlerinden yararlanabilir, Burdur’un birçok farklı noktasına rahatlıkla online olarak ulaşabilirsiniz. Sitemizde bulunan linkler aracılığı ile ulaşabileceğiniz görüntülerde donma ve takılma gibi problemler yaşanabilmektedir. Bu problem görüntülerin alındığı kaynaktaki sorunlar nedeniyle yaşanabilmektedir. İyi seyirler dileriz.

Burdur mobese ve trafik kameralarına yansıyan kaza görüntüleri video

Burdur ilimizde ve Ağlasun, Altınyayla, Bucak, Çavdır, Çeltikçi, Gölhisar, Karamanlı, Kemer, Tefenni, Yeşilova ilçelerinde henüz halka açık canlı mobese kamera yayını bulunmamaktadır. İlerleyen günlerde mobese kameraları kamuya açık hale getirilirse buradan siz değerli ziyaretçilerimiz ile paylaşacağız.

Söz sizde sizce Burdur ve ilçelerinde bulunan trafik ve mobese kameraları halka açık yayın yapmalı mı ? yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz.

Yorum yapmayı unutmayın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir