Menu

Bilecik Mobese Kamerası Canlı Yayın İzle

Bilecik mobese kamerasi trafik kaza goruntusu

Bilecik Mobese Kameraları Canlı İzle

Bilecik, Türkiye’nin tarih kokan şehirlerinden birisidir. Gerek tarihin geçmişteki en önemli merkezlerinden birisi olması gerekse kalesiyle, doğa güzelliğiyle insanların ilgisini çekmesi, bu şehrin gelişmesine olanak sağlamaktadır. Çok büyük bir şehir olmamakla birlikte, şehrin her yanı kameralar ile izlenmektedir. Bilecik Büyükşehir Belediyesi tarafından şehrin dört bir yanına monte edilen gizli mobese kameraları, şehrin güvenliğinin sağlanması açısından oldukça etkili güvenlik araçlarıdır. Trafikte veya genel yaşam alanlarında, caddeler, sokaklar, yollar kısacası her yer mobese kameraları tarafından canlı izlenmektedir. Bilecik’teki mobese kameraları, insanların üzerinde yasa dışı işler yapmamaları konusunda aynı zamanda yaptırım uygulayan bir sistemdir.

Bilecik mobese kamera görüntülerini hemen canlı olarak izleyebilirsiniz. Ücretsiz mobese görüntülerini izlemek ve şehir içerisinde kısa bir tura çıkmak için aşağıdaki linke tıklamanız gerekmektedir. Sitemizden kameralara yansıyan görüntüleri canlı izleme şansı yakalayabilirsiniz. Trafik kameraları tarafından kayıt edilmiş olan trafik kazası görüntüleri de aşağıdaki videoda bulunmaktadır. Bilecik’i izlemek ve bu şehri turlamak için hemen linke tıklayın.

Maalesef Bilecik ilimizde ve diğer bağlı olan Bozüyük, Gölpazarı, İnhisar, Osmaneli, Pazaryeri, Söğüt, Yenipazar ilçelerinde kamuya açık canlı mobese kamera yayını bulunmamaktadır. Önümüzdeki günlerde mobese merkezi kurulur ve canlı kamera yayını halka açılırsa buradan siz ziyaretçilerimizi bilgilendireceğiz.

Bilecik trafik kameraları ve mobesa kameralarına takılan kaza görüntüleri

Söz sizde sizce Bilecik şehrimizde ve ilçelerinde bulunan mobese kamera yayını halka açılmalı mı ? yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz.

One Response
  1. birsen 9 Ocak 2017 / Cevapla

Yorum yapmayı unutmayın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir