Menu

Batman Canlı Mobese Kameraları İzle

Batman İl Emniyet Mobese Kameraları

Batman Mobese Canlı İzle

Şehrinizde bulunan mobese kameralarını canlı olarak izlemek istiyorsanız siz de sitemize bakabilirsiniz. . Batman mobese kameraları canlı izle ile sizde Batman da ki mobeseleri canlı bir şekilde izleyin. Kablosuz bağlantı ile her anı kayıt altına alan mobese kameralar işlenen suçlarda tekrar izlenme imkanı sayesinde aydınlatıcı olmaktadır.

Emniyet genel müdürlüğü tarafından şehrin farklı yerlerine takılan bu kameralar ile hem suç oranı azalıyor hem de trafik kontrolleri yapılıyor. Plaka tanıma sistemleri sayesinde emniyet güçlerine yardımcı oluyor. Canlı an ve an şehrinize ait mobese kameralarını izlemek için sitemizde linklere bakabilirsiniz. İzlemek istediğiniz şehrin linkine tıklayarak canlı bir şekilde o an mobese de görülenlerini izleyebilirsiniz.

Eğer halka açık mobese bulunmuyor ise mobeseye takılan ve emniyet tarafından yayınlanan kaza anlarını ve kayıtlarını izleyebilirsiniz. Aynı zamanda sitemizde aynı link üzerinde sizlere sunulan uydu görüntüleri ile canlı bir şekilde şehri inceleyebilirsiniz. Şehir merkezi kavşaklar Batman mobese kameraları canlı izle ile sitemizden izlenmektedir.

Batman Mobese Kameraları, Trafik Kaza Görüntüleri Video

Batman merkez ve Beşiri, Gercüş, Hasankeyf, Kozluk, Sason ilçelerinde maalesef kamuya açık canlı mobese yayını bulunmamaktadır. Kamera yayınının olmasını istiyor ve yetkililere sesinizi duyurmak istermisiniz ? o zaman aşağıda bulunan yorum bölümünden mobese kamera yayınının halka açılması için talepte bulunabilir, görüşlerinizi diğer ziyaretçilerimiz ile paylaşabilirsiniz.

5 Comments
  1. ramazan koç 7 Ekim 2014 / Cevapla
  2. şemsettin 16 Şubat 2015 / Cevapla
  3. şemsettin 16 Şubat 2015 / Cevapla
  4. Mehmet 28 Temmuz 2016 / Cevapla
  5. Mehmet 29 Temmuz 2016 / Cevapla

Yorum yapmayı unutmayın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir