Menu

Balıkesir Mobese Kameraları Canlı İzle

Balıkesir mobese kameraları kaza goruntuleri

Balıkesir Mobese Kameraları Canlı İzle

Balıkesir, hem turistik bakımdan hem de gelişmişlik bakımından oldukça güzel bir şehirdir. Batı’nın en çok ziyaret edilen turistik bölgelerinden birisi olan Balıkesir, insanlarının sıcak kanlı yaklaşımlarıyla da tanınmaktadır. Bu güzel ve gelişmiş şehir, art niyetli insanların yapacakları kötülüklerden korunması için mobese kameraları ile izlenmektedir. Şehir, dört bir yanıyla kamera kayıtları altındadır. Trafik kurallarını çiğneyenler, trafik kameralarına yakalanmakta ve gereken cezayı almaktadır. Gerek şehirde yaşayan insanlar gerek turistik amaçlı bu güzel şehri ziyaret eden insanlar, sürekli izlenmek ve kameralar tarafından kayıt altına alınmaktadır.

Balıkesir mobese görüntülerini izlemek isteyenler, aşağıda bulunan mobese kamerası linkine tıklayabilirler. Bu sayede şehrin istedikleri noktasında sanal tura çıkabilirler ve şehri izleyebilirler. Mobese kamera görüntülerini seyretmek için yapılması gereken oldukça basittir. Aşağıdaki link sizleri aradığınız noktaya hemen yönlendirecek kayıtları ücretsiz bir şekilde online izlemenize olanak sağlayacaktır. Balıkesir trafik kazası videoları için de aşağıdaki videoya veya resme tıklamak da yeterli olacaktır. Hemen tıklayın, hemen izleyin.

Dursunbey Canlı Mobese Kamerası izle

Dikkat: Dursunbey mobesa kamera görüntüsü sadece İnternet Explorer tarayıcısı ile seyredilebilmektedir.

Balıkesir’in diğer ilçelerinin kamera yayınları yani Ayvalık, Balya, Bandırma, Bigadiç, Burhaniye, Edremit, Erdek, Gömeç, Gönen, Havran, İvrindi, Karesi, Kepsut, Manyas, Marmara, Savaştepe, Sındırgı, Susurluk ilçelerinin mobese kamera yayını daha sonra eklenecektir. Diğer ilçelerinde henüz halka açık mobese yayını yoktur.

Söz sizde sizce Balıkesirin bütün ilçelerinde mobese kamera yayını kamuya açılmalı mı? yoksa daha öncelikli yapılması gerekenler mi var yorumlarınızı bekliyoruz.

One Response
  1. fatih 20 Aralık 2016 / Cevapla

Yorum yapmayı unutmayın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir