Menu

Artvin Mobese Kameraları Canlı İzle

Artvin girişi tabela resmi

Artvin Mobese Kameraları Canlı İzle

Artvin’de yaşayanlar veya Artvin’e ziyarete gidenlerin bilmesi gereken bir gerçek vardır. O gerçek de sürekli canlı kayıt altına alan kameralarla izlendiği gerçeğidir. Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi, Artvin’de de mobese kameraları her zaman iş başındadır. Büyükşehir belediyesinin yerleştirmiş olduğu mobese kameraları sayesinde, trafik, insanların toplum içerisindeki davranışları, suç işleyenlerin görüntüleri daima kameralara yansımaktadır. Bu durum özellikle suç işleyen insanları bir hayli kısıtlamıştır ve onları rahatsız etmektedir. Ancak insanların güvenliği için, bu tür önlemler hayati önem bile taşıyabilmektedir.

Artvin mobese izlemek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz. Canlı görüntülerin yanı sıra, trafik kameralarının kayda almış olduğu trafik kazaları da aşağıdaki videolarda yer almaktadır. Artvin’de rahatsız edici yasa dışı bir olaya şahit olduysanız, mobese kameralarının görüntülerinin savcılık tarafından incelenmesini beyan edebilirsiniz. Ayrıca Artvin’de sanal tura başlamak için ve online izlemek için aşağıdaki linke tıklayabilir ve muhteşem doğa güzellikleriyle dolu yemyeşil Artvin’in kameraya yansıyan güzelliklerini, şehrin dört bir yanını hemen izleyebilirsiniz.

Artvin ilimizde şuan maalesef kamuya açık, canlı olarak mobese kamera yayını verilmemektedir. Arzu ederseniz sanal tur bağlantısına tıklayarak şehrin dört bir yanına göz atabilirsiniz. Artvin 360 derece sanal tur; http://www.artvin.bel.tr/3dartvin/

Artvin belediye kameraları; http://www.artvin.bel.tr/canli-yayin-kameralari.html Kullanıcı adı: admin Parola: 123456

Artvin trafik kaza görüntüleri video;

Sizce Artvin ilimizde ve Ardanuç, Arhavi, Borçka, Hopa, Murgul, Şavşat ve Yusufeli ilçelerinde mobese kamera yayınları olmalı veya çoğaltılmalı mı ? söz sizde yorumlarınızı bekliyoruz.

Yorum yapmayı unutmayın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir