Menu

Ankara Mobese Kameraları Canlı İzle

Ankara mobesa kamerasi trafik kaza goruntuleri

Ankara Mobese Kameraları Canlı İzle

Ankara ülkemizin başkenti aynı zamanda Türkiye’nin dört büyük kentinden birisidir. Atamızın kabrinin bulunduğu bu güzel şehir, aynı zamanda nüfusuyla da dikkat çekmektedir. Kalabalık şehirlerimizden birisi olan Ankara’da çok çeşitli ırktan gelen insanlar yaşamaktadır. İnsanların kalabalık olması da olası olayların ortaya çıkmasını da engellemektedir. Bu sebeple de şehrin her yanı mobese kameralarının kaydı altına alınmaktadır. Aynı zamanda kalabalık trafik yapısına da sahip olan şehirde, trafik kazalarında kimlerin haklı kimlerin haksız olduğunu belirlemek için trafik kameralarının kayıtları mutlaka izlenmektedir. Bu kameralar da 24 saat yayın halinde seyretmek için bulunmaktadır.

Ankara’da olan olayları canlı bir şekilde şehir kameralarından izleyebilirsiniz. Üstelik büyükşehir belediyesinin farklı noktalara yerleştirmiş olduğu mobese kameralarını sitemizde aşağıdaki linkten online izlemeniz de mümkündür. Yaşanmış, gerçek trafik kazası görüntülerine ait kayıtlar da aşağıdaki videolarda bulunmaktadır. Yapmanız gereken tek şey ise Ankara’da sanal tura geçiş yapabilmek için linklere tıklamak olacaktır. Ankara Büyükşehir Belediye’sine ait mobese kayıtları aşağıdaki linklerde bulunmaktadır. Hemen izleyin.

Daha önceden Ankara büyük şehir belediyesi resmi sitesinden mobese kameraları canlı olarak takip edebiliyorduk. Ancak nedendir bilinmez canlı yayın siteden kaldırıldı ve yerine http://video.ankara.bel.tr/360derece/ Ankara sanal tur bağlantısı eklendi.

Eskiden Ankara Tandoğan gar önü mobese kamerasına ve Ankara Kızılay meydanı mobese kamera görüntülerine ulaşabiliyor rahatlıkla resmi siteden  canlı olarak izleyebiliyorduk. Ama maalesef şuan bu mümkün değil.

Aşağıda bulunan videolardan Ankara’da yaşanmış olan ve trafik mobese kameralarına yansımış kazaları paylaştım.

Sizde bu konu hakkında sessiz kalmayın ve sesinizi yetkililere duyurmak için sayfanın alt kısmında bulunan yorum bölümünden görüşlerinizi bize yazın.

Yorum yapmayı unutmayın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir