Menu

Adana Mobese Kameraları Canlı İzle

Adana trafik kaza resim

Adana Mobese Kameraları Canlı İzle

Bazı insanlar toplumsal yargıları çok da fazla önemsemeden yasal işlem görebilecekleri işlere kalkışabilirler. Onları hiç kimsenin görmediğini düşünerek yaptıkları işler oysaki şehrin gizli gözetmenleri tarafından görülmektedir. Bu gizli gözetmenler, mobese kameralarıdır. Şehrin dört bir yanına gizlenen ve insanların yasa dışı işler yapması durumunda emniyet mensuplarına yardımcı olan mobese kameralar, özellikle trafik kurallarını çiğneyenlerin başlıca düşmanlarıdır.

Trafik kameraları, daima trafiğin akışını gözetleyebilecek noktalara yerleştirilir ve sürücüler bu noktalardan daima izlenir. Belediye kameraları da şehrin belli bölgelerine yerleştirilerek gerektiği zamanlarda polis tarafından incelenebilir. Mobese kameraları suç teşkil eden hareketler yapıldığında bunları durmaksızın kayda aldığı için, insanların daima hareketlerini dikkatli bir şekilde yapmaları ve suç teşkil edecek davranışlardan uzak durmaları gerekir. Mobese kamera görüntülerini Adana ili için canlı izlemek isterseniz, aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. Şuanda Adana’da neler olup bittiğini merak edenler, aşağıdaki linke tıkladığında, olan biten her şeyi canlı olarak görebilirler ve şehrin kameranın çektiği bölgeyi an be an izleyebilirler.

Şuan maalesef Adana kameraları halka açık olarak yayınlanmıyor, Bu yüzden Adana mobese kameralarına yansıyan trafik kaza videolarını paylaşıyoruz. Önümüzdeki günlerde Adana mobese kameraları halka açık yayın yapmaya başlarsa sayfamıza ekleyeceğiz.

One Response
  1. AdanaHaber 16 Nisan 2014 / Cevapla

Yorum yapmayı unutmayın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir