Menu

Trabzon Mobese Kameraları Canlı İzle

Trabzon şehir kameraları canlı yayın

Trabzon Mobese Canlı İzle

Ülkemizde 2007 yılından itibaren kullanımına başlanan Mobil Elektronik Sistem Entegrasyonu kent güvenlik sistemlerinde en çok tercih edilen yapılanmalar olup kentin ve halkının can ve mal güvenliğini sağlama konusunda büyük katkılar sunmaktadır. 24 saat canlı kayıt alan 360 derece dönebilen hareketli ve sabit olmak üzere hareketsiz kameralardan oluşan Mobese sistemi ile yaklaşık olarak 250- 300 metre uzaklığa kadar görüş mesafesi de ayarlanabilmektedir. Bu özellikleri sayesinde trafik ihlalleri ve kazaları gibi toplumun güvenine ve huzuruna büyük tehditler yaratabilen bu olaylara sebebiyet veren araçların plakaları tespit edilebilmekte ve olay yerine intikaller en kısa sürede gerçekleşebilmektedir.

Trabzon ilinde de bir süredir kullanımı yaygın olan Mobese sistemi çeşitli ilçe merkezlerinde de yavaş yavaş kullanılmaya başlanmış durumdadır. Pek çok canlı kamerayla Trabzon merkezde Boztepe, Atapark ve Kalkınma çevreleri kolaylıkla ve kesintisiz olarak takip altında olup bu alanların canlı görüntülerine Trabzon Mobese Kameraları Canlı İzle seçenekleri ile Trabzon Belediyesi resmi internet sitesinden ulaşımı yapılabilmektedir.

Trabzon Meydan Canlı Mobese Kameraları İzle

Trabzon Boztepe Canlı Mobese Kameraları İzle

Trabzon Canlı Mobese (Atapark Kamerası Canlı İzle)

Trabzon Canlı Mobese Yayını (Kalkınma Çevresi Kamerası)

Trabzon Beşikdüzü Sahil Caddesi Canlı Mobese Kamerası İçin BURAYA Tıklayın.

Sahil Caddesi Mobese

Beşikdüzü Cumhuriyet Mahallesi Mobese Kamerası İçin BURAYA Tıklayın

Cumhuriyet Mahallesi Mobese

Beşikdüzü Belediye Parkı Canlı Mobese Kamerasını İzlemek İçin BURAYA Tıklayın.

Belediye Parkı Mobese

Trabzon şehrimiz ve Akçaabat, Araklı, Arsin, Beşikdüzü, Çarşıbaşı, Çaykara, Dernekpazarı, Düzköy, Hayrat, Köprübaşı, Maçka, Of, Sürmene, Şalpazarı, Tonya, Vakfıkebir, Yomra İlçe kamera yayını için BURAYA bakabilirsiniz.

One Response
  1. aydin duygu karaosmanoglu 27 Ocak 2017 / Cevapla

Yorum yapmayı unutmayın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir