Menu

Muğla Mobese Kameraları Canlı izle

Mugla mobes kameralari trafik kaza goruntuleri izle

Muğla MOBESE Canlı İzle: Kent Güvenlik Yönetim Sistemleri ya da Mobil Elektronik Sistem Entegrasyonu olarak bilinen MOBESE sistemi Türkiye’de 2007 yılından itibaren kullanılmaya başlanmıştır. Gittikçe yaygınlaşan bir güvenlik sistemi haline gelen MOBESE pek çok ilçe merkezlerinin de tercihi haline gelip bu yolda önemli adımlar atılmaya devam edilmektedir. Trafik kazaları ve ihlallerinin kısa sürede tespitinin yapılıp güvenlik ve yardım ekiplerinin olay yerine en hızlı şekilde ulaşımını sağlayan bu sistemle birlikte toplumun farkındalığının da arttırılması amaçlar arasındadır.

Muğla ilinde de 2011 yılında hizmete başlayan MOBESE sistemi gittikçe kentin ilçe merkezlerine de kurulmaya başlandı. İl Emniyet Müdürlüğünün yürüttüğü bu sistem fiber optik kablolu hat aracılığıyla 20 sabit, 22 hareketli kamera ve 2 önemli noktada plaka tanıma sistemiyle birlikte çalışmakta ve emniyete 24 saat görsel bilgi sunmaktadır. Her türlü suçun önlenmesini hedefleyen ilçe emniyet müdürlüklerinin atılımlarıyla Yatağan, Milas ve Bodrum gibi turizmin yoğun olduğu Muğla ilçelerinde de MOBESE sistemi kullanılmaya başlanmıştır. Özellikle hırsızlık durumlarının da ortadan kaldırılmasının hedeflendiği bu sistemin kullanımının yaygınlaştırılması amaçlanmaktadır.

Muğla ili canlı MOBESE görüntüleri bulunmamakla birlikte bazı ilçelerini canlı izleme imkanını aşağıdaki linkte bulabilirsiniz.

Fethiye belediyesi canlı mobese kamera yayını

Muğla mobese kameralarına takılan görüntüler video izle

Maalesef Muğla’nın diğer ilçeleri Bodrum , Dalaman , Datça , Fethiye , Kavaklıdere , Köyceğiz , Marmaris , Menteşe ,Milas , Ortaca , Seydikemer ,Ula , Yatağan’da henüz halka açık mobese kamera yayını bulunmamaktadır. Sizce kamuya açık kamera yayını olmalı mı ? yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz.

2 Comments
  1. atakv.e@hotmail.com. 1 Mayıs 2015 / Cevapla
  2. atakv.e@hotmail.com. 1 Mayıs 2015 / Cevapla

Yorum yapmayı unutmayın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir