Menu

Kütahya MOBESE Kameraları Canlı İzle

Kütahya canlı mobese kamera izleme merkezi

Kütahya MOBESE Canlı izle ; Ülkemizde giderek kullanımı yaygınlaşan Mobil Elektronik Sistem Entegrasyonu (MOBESE) halkın güvenliği konusunda büyük bir öneme sahip olmaya başlamıştır. Trafik kazası ya da ihlali halinde anında görüntü kaydeden kameralar polis ve jandarma gibi güvenlik birimlerinin kısa süre içerisinde olay yerine intikalini sağlamaktadır. Aynı zamanda ambulans ve itfaiye gibi yardım ekiplerinin de olay yeri koordinatlarını daha kısa süre içerisinde edinip oraya ulaşımlarını kolaylaştırmaktadır.

Türkiye’nin 81 ilinde aktif olarak kullanılan bu sistemi Kütahya ili Kent Güvenlik Yönetim Sistemi birimi altında de kısa süre içerisinde edinmiştir. Öncelikle merkezin 14 stratejik noktasına Genel Güvenlik İzleme amacıyla 14 hareketli 3 sabit kamera ve şehrin giriş çıkış noktaları olan Germiyan Kampüsü, Yimpaş ve Özçınarlar Petrol önüne Plaka Tanımlama Sistemi’ne sahip 12 kamera yerleştirilmiştir. Toplam 29 adet olan bu kameraların kentin güvenliğine katkısı zaman içerisinde gözlemlendikten sonra Gediz ve Tavşanlı gibi ilçe merkezlerine de bu sistemin kurulması yolunda adımlar atılmıştır.

Kütahya ili ve ilçeleri canlı MOBESE görüntülerine ulaşmak için aşağıdaki linkleri tıklamanız yeterli olacaktır.

Gediz Belediye Kameraları

Gediz Garaj Kamerası Canlı Yayın İzlemek İçin Buraya Tıklayınız.

Gediz Belediye Önü Canlı Kamerası İzlemek İçin Buraya Tıklayınız.

Gediz Belediyesi 2 Kamera İzlemek İçin Buraya Tıklayınız.

Tavşanlı Belediye Kameraları

Tavşanlı Belediyesi Canlı Yayın Kameraları İzlemek İçin Buraya Tıklayın.

Simav Belediye Kameraları

Simav Küçüksu Beldesi Canlı Yayın Kameraları İzlemek İçin Buraya Tıklayın.

Kütahya Trafik ve Mobese Kameralarına Takılan Kaza Görüntüleri Video

Kütahya’nın diğer ilçeleri olan Altıntaş, Aslanapa, Çavdarhisar, Domaniç, Dumlupınar, Emet, Hisarcık, Pazarlar,  Şaphane bölgelerinde henüz halka açık canlı mobese kamera yayını bulunmamaktadır. İlerleyen tarihte diğer ilçe kameraları bu sayfamızda yer alacaktır.

Yorum yapmayı unutmayın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir