Menu

Kars Mobese Kameraları Canlı izle

Kars mobese görüntüsü izle

Kars Mobese Canlı izle ; Ülkemizde ve dünyanın birçok gelişmiş ülkesinde özellikle kalabalık nüfusa sahip toplumların huzurunu ve güvenliğini sağlamak adına modern teknolojinin sağladığı tüm imkanlardan detaylı bir şekilde faydalanılmaktadır. Türkiye’nin birçok şehrinde, şehirlerin içerisinde bulunan belli başlı cadde ve sokaklara yerleştirilen canlı mobese ve trafik kameraları aracılığıyla bu bölgeler yetkililer tarafından detayı bir şekilde takip edilmektedir. Bu sistem sayesinde trafik içerisinde yayaların ve sürücülerin can güvenliğini tehlikeye atacak davranışlarda bulunan sürücüler kolaylıkla tespit edilebilmektedir. Ayrıca kameraların bulunduğu bölgelerde yaşanabilecek bir olumsuz olayda yetkiler anında haberdar olarak müdahale edebilmekte ve sorumlu olan kişilerin tespit edilebilmesi için bu kameralardan elde edilen görüntüler kullanılmaktadır. Bu nedenle ülkemizde ve dünyadaki diğer ülkelerde belediye kameraları oldukça önemli olmaktadır. Bu cihazların almış olduğu görüntüler isteyen kişilerin anında canlı bir şekilde izleyebilmesi için online olarak da yayınlanmaktadır. Web sitemizde bulunan linkler aracılığı ile istediğiniz şehrin, istediğiniz noktasını canlı bir şekilde izleme imkanına sahip olabilirsiniz.

Ülkemizin yoğun nüfusa sahip şehirlerinden birisi olan Kars’ta da güvenlik için bu sistem kullanılmaktadır. Web sitemizde bulunan Kars mobese izle linki aracılığıyla Kars şehrinin istediğiniz noktasını online olarak anında izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Kars’ın Akyaka, Arpaçay, Digor, Kağızman, Sarıkamış, Selim, Susuz ilçelerinde halihazırda kamuya açık canlı mobese izleme sistemi bulunmamaktadır. İlerleyen tarihte bu hizmet halka açılırsa bu sayfamızda yer alacaktır.

Söz sizde sizce Kars mobese ve şehir kameraları halka açık canlı yayın yapmalı mı? yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz.

2 Comments
  1. Rabia 22 Temmuz 2015 / Cevapla
  2. İLHAN SEYHAN 9 Mayıs 2016 / Cevapla

Yorum yapmayı unutmayın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir