Menu

Kahramanmaraş Mobese Kameraları Canlı Seyret

Maraş Mobese Canlı Yayın izle

Kahramanmaraş Mobese Canlı izle ;

Mobil Elektronik Sistem Entegrasyonu olan MOBESE sistemi Türkiye’de 2006-2007 yıllarından itibaren kurulmaya ve kullanılmaya başlanmıştır. Güvenli bir sürekli trafik takip sistemi olan MOBESE sistemi trafik kazalarını önlemek ve suç oranlarını azaltarak halkın can ve mal sağlığını korumak amacıyla yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Ülkemizin 81 ilinde ve bazı ilçe merkezlerinde kullanımı artan bu sistemin ilerleyen yıllarda teknolojiyle daha uyumlu hale getirilip daha çok fayda sağlanmaya çalışılması planlanmaktadır.

Kahramanmaraş ilimizin de çeşitli noktalarında kullanımı söz konusu olan MOBESE sistemi şehir güvenliğini sağlamada büyük yararlar sunmaktadır. Öncelikli amacı trafik kazalarını önlemek olan sistemin kural ihlallerini tespit etme, suça ve suçluya daha kısa sürede direkt olarak ulaşma ve müdahale ve böylelikle toplumsal olayların dolaylı olarak önüne geçmeyi hedeflemektedir. Caydırıcı bir yöntem olduğu düşünülüne bu sistemin Kahramanmaraş halkının güvenliğini sağlamak adına trafik polislerinin bulunmadığı noktalarda bile kırmızı ışıkta geçmek gibi trafik ihlalleri anında görüntülenme imkânı bulmaktadır. Suç işleme eğilimli kişilerin eşkâllerinin tespiti de bu sistem sayesinde kısa bir süre içerisinde gerçekleşebilmektedir.

Kahramanmaraş ili MOBESE canlı izleme noktaları olan Valilik, Ulucami, Seyhadil ve Kale görüntülerine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Şehir Merkezi Mobese Kameraları Canlı İzle

Kahramanmaraş Kalesi Canlı Mobese Kamerası

Şeyh Adil Canlı Mobese Kamerası izle

Ulu Cami Canlı Mobese Kamerası

Kahramanmaraş Kıbrıs Meydanı Canlı Mobese Kamerası

Kahramanmaraş Valilik Kavşağı Canlı Mobese Kamerası

Necip Fazıl Kültür Merkezi Canlı Mobese Kamerası

Maraş’ın diğer bölgeleri yani Afşin, Andırın, Çağlayancerit, Dulkadiroğlu, Ekinözü, Elbistan, Göksun, Nurhak, Onikişubat, Pazarcık, Türkoğlu ilçeleride henüz halka açık canlı mobese kamera hizmeti bulunmamaktadır. İlerleyen günlerde böyle bir hizmet halka açılırsa sayfamızda yer alacaktır.

Kahramanmaraş kameraları hakkında yorum, görüş ve önerilerinizi eksik etmeyin.

Server not found hatası alırsanız sayfayı yenileyin veya farklı tarayıcı ile kameraları açın. İyi seyirler dileriz.

2 Comments
  1. ayhan bayır 10 Eylül 2016 / Cevapla
  2. özgür 2 Kasım 2018 / Cevapla

Yorum yapmayı unutmayın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir