Menu

Erzincan Mobese Kameraları Canlı izle

Erzincan-mobese-kameralarina-takilan-kazalar

Erzincan Mobese Canlı Seyret; Dünyanın birçok gelişmiş ülkesinde artık vatandaşların can ve mal güvenliğini sağlamak adına, gelişen teknolojini sağladığı imkanlardan faydalanılarak çeşitli önlemler alınmaktadır. Dünyanın birçok ülkesinde olduğu gibi ülkemizdeki birçok şehirde belli başlı noktalarda bulunan cadde ve sokaklar yerleştirilmiş olan trafik kameraları modern teknolojinin sağladığı imkanlar sayesinde alınmış olan güvenlik önlemleri arasında yer almaktadır. Bu mobil görüntüleme sistemleri sayesinde caddelerdeki trafik akışları canlı bir şekilde izlenebildiği gibi, vatandaşların can ve mal güvenliğini tehdit edecek davranışlarda bulunan, hatalı araç kullanan kişilerde kolayca tespit edilebilmektedir. Belediye kameraları tarafından kaydedilen görüntüler, vatandaşlar tarafından da canlı bir şekilde izlenebilmektedir. Bu kameralar sayesinde istediğiniz şehrin, istediğiniz bölgesini bilgisayarınızdan, akıllı cep telefonunuzdan ya da tabletinizden canlı bir şekilde kolaylıkla izleyebilirsiniz.

Ülkemizdeki birçok şehirde olduğu gibi Erzincan’da da bu mobil görüntüleme sistemleri bulunmaktadır. Web sitemizde bulunan Erzincan mobese izle linkleri aracılığı ile istediğiniz şehrin belli başlı noktalarında bulunan kameraların yayınladığı görüntüleri izleyebilir, evinizden çıkmadan trafik akışını rahatlıkla kontrol edebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Erzincan’da trafik ve mobese kameraları tarafından kaydedilmiş kaza görüntüleri video

Erzincan ve Çayırlı, İliç, Kemah, Kemaliye, Otlukbeli, Refahiye, Tercan, Üzümlü ilçelerinde henüz halka açık canlı mobese izleme olanağı bulunmamaktadır. İlerleyen tarihte böyle bir imkan kamuya açılırsa bu sayfamızdan yayınlayacağız.

Söz sizde sizce mobese kamera yayını diğer illerde olduğu gibi Erzincan ilimizdede kamuya açık yayın yapmalı mı? sesimizi yetkililere duyurmak için yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz.

Yorum yapmayı unutmayın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir