Menu

Diyarbakır Mobese Kameraları Canlı izle

Diyarbakır mobese kameraları

Diyarbakır Mobese Canlı izle ; Dünya genelinde artık ülkeler, şehirlerdeki güvenliği sağlamak amacıyla modern teknolojinin sunduğu en gelişmiş teknolojileri kullanmaktadırlar. Bu teknolojiler arasında kuşkusuz en çok kullanılan mobil izleme sistemleri olmaktadır. Şehirlerin belli başlı bölgelerindeki cadde ve sokaklara yerleştirilen belediye kameraları aracılığı ile trafik takibi yapılmakta, vatandaşların can güvenliğini tehdit edecek bir durum yaşandığında anında müdahale edilebilmektedir. Bu mobil kameraların saniye saniye kaydettiği görüntüler gerektiğinde incelenerek, toplumun huzurunu ve güvenini bozacak davranışlarda bulunan kişiler kolaylıkla tespit edilebilmektedir. Web sitemizde bulunan linkler aracılığı ile Türkiye’nin birçok şehrinde bulunan trafik kameraları tarafından kaydedilen görüntüleri canlı bir şekilde izleyebilir, trafik akışını evinizden ya da ofisinizden çıkmadan kontrol ederek, programınızı trafik akışına göre ayarlayabilirsiniz.

Web sitemizde bulunan Diyarbakır mobese izle linkine tıklayarak, Diyarbakır şehrinin istediğiniz noktalarını canlı bir şekilde izleme imkanına sahip olabilirsiniz. Sitemizdeki linkler aracılığı ile ulaşacağınız canlı kamera görüntülerinde, görüntülerin alındığı kaynak sebebiyle yaşanan donma ve takılma problemleri olabilmektedir. İyi seyirler dileriz.

Diyarbakır’da kazalar mobese kameralarına işte böyle takıldı.

Diyarbakır ve Bağlar, Sur, Kayapınar, Yenişehir, Bismil, Çermik, Çınar, Çüngüş, Dicle, Eğil, Ergani, Hani, Hazro, Kocaköy, Kulp, Lice, Silvan ilçelerinde henüz halka açık yayın yapan canlı mobese kamera hizmeti bulunmamaktadır. Gelecekte kameralar halka açık yayın yaparsa sizlerle bu sayfamızdan paylaşacağız.

Söz sizde sizce canlı mobese kamera yayını halka açılmalı mı ? sessiz kalmayın yorum ve görüşlerinizi yetkililere duyurmak amacı ile sayfamızdan yazabilirsiniz.

Yorum yapmayı unutmayın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir