Menu

Amasya Mobese Kameraları Canlı İzle

Amasya mobesa kamerasi trafik kaza goruntusu

Amasya Mobese Kameraları Canlı İzle

Amasya, Karadeniz Bölgesi’nin incisi şehzadeler kentidir. Bu güzel kent, sürekli mobese kameraları ile izlenmektedir. Güvenliğin üst düzeyde tutulduğu bu güzel ilde, sanal tur yapmak da sizlere bağlıdır. Amasya’yı merak edenler ya da Amasya’nın güzelliklerini görmek isteyenler, büyükşehir belediyesinin düzenli olarak bölge bölge yerleştirdiği kameraların görüntülerini izleyebilirler. Amasya’nın doğa harikası görüntülerini görebilirler. Amasya’yı mobese kameralarından canlı izlemek isteyenler, aşağıda bulunan linke tıklayabilirler.

Türkiye’de bilinçsizce trafiğe çıkan insan sayısı oldukça fazladır. Amasya’da da trafik kameraları tüm trafiği kontrol altında tutabilmek için sürekli gözetim halindedirler. Trafik kazaları olması durumunda, mobese kameraları canlı kayıt yaptığı için, kusurun kimde olduğu da kolaylıkla belirlenebilmektedir. Canlı yayınları online izlemek isteyenler için de aşağıda link bulunmaktadır. İsterseniz aşağıdaki linkten kayda alınmış olan trafik kazalarını izleyebilir, isterseniz de Amasya ilinin güzelliklerini sanal şehir turuyla inceleyebilirsiniz. Amasya’yı merak edenler, mobese görüntülerini hemen açıp seyretmeye başlayabilirler. Yapmanız gereken tek şey, hemen aşağıdaki izle butonuna veya linke tıklamaktır.

Maalesef Amasya ilimizde halka açık mobese izleme sistemi bulunmamaktadır. Bu yüzden aşağıda Amasya’da gerçekleşmiş olan ve mobese kameraları tarafından kayda alınmış kaza videolarını paylaşıyorum.

Amasya ilimizde halka açık mobese izleme sistemi kurulmasını istiyorsanız sizde sessiz kalmayın. Yetkililere sesinizi duyurmak için aşağıda bulunan yorum bölümümüzden görüşlerinizi paylaşın.

4 Comments
  1. HASAN KÜLAHLI 26 Kasım 2014 / Cevapla
  2. alpasalan şen 27 Aralık 2014 / Cevapla
  3. salih 12 Ocak 2017 / Cevapla
  4. olcay 9 Nisan 2017 / Cevapla

Yorum yapmayı unutmayın!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir